O mě
Jméno : Tomáš
Příjmení : ____
Věk : 16 let
Bydliště :Frýdek-Místek
Counter Strike:
Aktivni hraní Cs: cca 2 roky
Steam nick: MCMATRIX776
Cs nick: ^| SpL!T_D3v!L

Kontakt

ICQ: 196332918
Skype: horiss7
Email: splitdevil@seznam.cz

 

 

Informace

Úvod do Counter-Strike ProMod

Někteří z Vás již o této modifikaci určitě slyšeli, ale určitě se mezi Vámi najdou mnozí, kteří ne. Counter-Strike ProMod neboli Counter-Strike Professional Modification (dále CS:PM) je modifikace na hru Half-Life, která má ve zkratce přinést kompromis mezi Counter-Strike 1.6 (dále CS 1.6) a Counter-Strike: Source (dále CS:S). Jelikož CS:S má být novou érou na CS scéně, i tak mnohým jak průměrným, tak profesionálním hráčům CS 1.6 CS:S nevyhovuje. Proto se CS scéna dělí na dva tábory. Dělí se na ty, kteří CS:S podporují a připravují se, aby měli na vrchol CS:S, a na ty, kteří CS:S oponují a stále hrají CS 1.6. Ti čekají až CS:S bude více schopné "férového" hraní, tzn. nejmenší množství bugů apod. Valve se k tomuto kroku nijak nahrne, takže co a jak bude, je ve hvězdách. Ovšem pravda je někde mezi. Je to stejné jako když byl přechod mezi Counter-Strike 1.5 a CS 1.6. Proto je tato problematika velmi individuální a jak jsem se výše zmínil, dle mého názoru je pravda někde "mezi".
Z těchto důvodů (zřejmě) se pár lidí sešlo a začalo pracovat na CS:PM. Co z toho bude a jak tuto verzi vezme CS komunita se neví, ale již nyní je mnoho zastánců této verze.

Proč radši zvolit CS:PM?

Jasná odpověď není, spíše se zaměřme na tyto otázky.
Pokud si tým této verze dokáže zajistit propagaci hry v TV a dalších mediích, každý, koho bude CS lákat, se určitě dozví o této problematice a bude zvažovat koupě té či oné verze (uvažujme že CS:PM bude placený a levnější).
Dalšími faktory jsou otázky ohledně sponzorů. Pokud se CS:PM chytnou nějací sponzoři, můžeme se dohadovat o tom, zda se CS:PM bude vydávat jako modifikace na HL či jako samostatná verze, nezávislá na Valve. Pokud budou na některé z těchto otázek odpovědi ano, můžeme spekulovat. Vše záleží na okolnostech a nebudu zde psát nic jiného než je na oficálních stránkách: Je na každém, jaký si udělá obrázek.