O mě
Jméno : Tomáš
Příjmení : ____
Věk : 16 let
Bydliště :Frýdek-Místek
Counter Strike:
Aktivni hraní Cs: cca 2 roky
Steam nick: MCMATRIX776
Cs nick: ^| SpL!T_D3v!L

Kontakt

ICQ: 196332918
Skype: horiss7
Email: splitdevil@seznam.cz

 

 

FaQ

Co je Steam key (Steam klíč) ?

Steam key je jedinečný autorizační klíč poskytovaný společností Valve, který se používá k zakoupení her přes aplikaci Steam.

Je to legální ?

Ano. Je to 100% legální. Každá hra "zaktivovaná" pomocí Steam klíče se stává standardně a oficiálně zakoupenou hrou. Nákup her pomocí Steam klíčů je plně podporován společností Valve.

Jsou Steam klíče bezpečné ?

Ano. Každý Steam klíč je jedinečný a je distribuován výhradně smluvním prodejcům. Není rozdíl v bezpečnosti krabicové verze, či digitální verze zakoupené přes internet.

Jak se Steam klíč používá ?

Jednoduše stáhnete Steam klienta, nainstalujete ho a vytvoříte si účet. V hlavním menu kliknete na Activate Game on Steam a zadáte svůj zakoupený Steam klíč. Podrobný návod pro instalaci Steamu, vytvoření Steam účtu a vložení Steam klíče naleznete v rubrikách pod FaQ

Mám již Steam účet s jinými hrami. Mohu vložit zakoupený Steam klíč ?

Ano, hra se zakoupí na jakémkoliv Steam účtu a je jedno, kolik her máte již před aktivací jakýmkoliv způsobem zakoupeno.

Kdy mi bude zaslán objednaný Steam klíč ?

Po připsání příslušné částky na bankovní účet(na stránce : soe.cz ) vám maximálně do druhého dne (obvykle do několika hodin) emailem bude zaslán Steam klíč. Platba se jim na účet připíše obvykle od jednoho do maximálně 4 dnů po odeslání platby.

Jakým způsobem mohu částku odeslat ?

Příslušnou částku za objednaný Steam klíč lze uhradit buď převodem z vašeho bankovního účtu, osobně v Raiffeisenbank vyplněním příkazu k úhradě a zaplacením u pokladny přímo v bance nebo vyplněním složenky typu A na poště, kterou následně na poště u přepážky zaplatíte. Všechny potřebné informace a předlohy vyplnění příkazů k úhradě vám budou zaslány emailem po vyplnění objednávky na webu www.soe.cz