O mě
Jméno : Tomáš
Příjmení : ____
Věk : 16 let
Bydliště :Frýdek-Místek
Counter Strike:
Aktivni hraní Cs: cca 2 roky
Steam nick: MCMATRIX776
Cs nick: ^| SpL!T_D3v!L

Kontakt

ICQ: 196332918
Skype: horiss7
Email: splitdevil@seznam.cz

 

 

Postavy

Phoenix Connexion

Fakta:
Tento skin určitě zvolte ve světlých mapách. Hodí se do map typu fy_iceworld, ale určitě neuděláte chybu pokud ho zvolíte u map typu de_aztec. Skin není úplně bilý, proto se může hodit i sem.
Trocha historie:
Tato skupina má reputaci založenou na faktu, že zabijí kohokoliv, kdo jim přijde do cesty, je to jedna z nejobávanějších teroristických skupin ve východní Evropě. Vznikla brzy po rozpadu Sovětského svazu.

Artic Avangers

Fakta:
Tento skin zas tak často nevídám, ale zvolte ho v mapách s bílými texturami a ve světlých mapách. Nejvýhodnější je určitě u map typu fy_iceworld. Do taktických map typu de_dust, de_aztec apod. ho určitě nevolte jako ten hlavní.
Trocha historie:
Švédská teroristická skupina založená v roce 1978. Proslavila se hlavně bombovým útokem na Kanadskou ambasádu roku 1990.

Guerilla Warfare

Fakta:
Výborný skin do mapy de_inferno a map jí podobné. Ale hodí se i do ostatních, ovšem v každé mapě se najde místo, kde je hodně viditelný, proto je pouze na Vás, kdy si tento skin zvolíte...
Trocha historie:
Teroristická frakce založená na Středním východě. Tato skupina je uznávaná pro jejich absolutně žádnou lítost. Její odpor k americkému životnímu stylu ukázali v roce 1982 bombovým atentátem na školní autobus plný rock and rollových hudebníků.

L337 Krew

Fakta:
Nejpoužívanější skin v mapách s texturami podobné de_dust. S okolím pak úplně splynete a často se stane, že Vás soupeř na první pohled neuvidí. Určitě tento skin zvolte v mapách de_dust, de_dust2 a jim podobné!
Trocha historie:
Fundamentalistická skupina ze Středního Východu, jejímž záměrem je světová dominace a různé jiné aktivity.

Seal Team

Fakta:
Jeden z mála skinů, který je viditelně odlišný od ostatních. Tento skin si určitě zvolte v mapách s texturami podobné v de_aztec! Dokonale splynete s okolím a Váš soupeř Vás může nejednou přehlédnout...
Trocha historie:
ST-6 (později známá jako DEVGRU) byla založena roku 1980 pod velením nadporučíka Richarda Marcincka. ST-6 je neustále v pohotovosti, aby mohla odpovědět na teroristické útoky proti americkým cílům po celém světě.

GSG 9

Fakta:
U CT jsou skiny poměrně stejné (až na Seal Team). A proto nemáte ani tak na výběr jako to je u teroristů. Záleží na Vás, kdy a kde si tento skin zvolíte...
Trocha historie:
GSG-9 se zrodila po tragické události, která vedla ke smrti mnoha Izraelských atletů v roce 1972 během Olympijských her v Mnichově v Německu.

SAS

Fakta:
Zde bych dodal to samé jako u GSG 9 skinu. Snad jen díky přilbě je více vhodný do tamvých map. Opět záleží na Vás...
Trocha historie:
Světově proslulá britská SAS byla založena během 2. světové války mužem jménem David Stirling. Jejich role během války byla zasahovat za nepřátelskou linií, provádět sabotáže a zabíjet klíčové cíle.

GIGN

Fakta:
Opět záleží na Vás jestli zvolíte tento skin či jiný.
Trocha historie:
Tzv. francouzská elitní protiteostická jednotka GIGN. Byla založena k rychlé odpovědi na terorostické útoky. Skládá se z více jak 100 mužů. GIGN si vydobila svou reputaci hlavně svými úspěšnými akcemi.